icon phone
Vincent Delwaide

Vincent Delwaide

Bestuurder

vincent@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Kantoor S|P - Westerlo

Laurens Kuypers

Laurens Kuypers

Bestuurder

laurens@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor S|P - Antwerpen

Kantoor S|P - Grobbendonk

Kantoor S|P - Westerlo

Kantoor S|P - Geel

x
Kelly Daems

Kelly Daems

Verantwoordelijke Verhuur/Verkoop

kelly@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Annemie Deckx

Annemie Deckx

Verantwoordelijke Verhuur

grobbendonk@immosp.be
014 51 95 00

Kantoor S|P - Grobbendonk

Geluksbrengers 'Pablo' & 'Renée'

Geluksbrengers 'Pablo' & 'Renée'

Verantwoordelijken Geluksbeleving

Kantoor S|P - Westerlo

Kantoor S|P - Antwerpen

Kantoor S|P - Grobbendonk

Kantoor S|P - Geel

Loes Deckx

Loes Deckx

Verantwoordelijke Verhuur

loes@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Marie Kemps

Marie Kemps

Verantwoordelijke Beheer/Verhuur

marie@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Philippe Massant

Philippe Massant

Verantwoordelijke Verkoop

philippe@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Maarten Pichal

Maarten Pichal

Verantwoordelijke Verkoop/Verhuur

maarten@immosp.be
03 226 20 40

Kantoor S|P - Antwerpen

Sofie Proost

Sofie Proost

Verantwoordelijke Beheer

sofie@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Kaat Verheyen

Kaat Verheyen

Verantwoordelijke Verkoop

kaat@immosp.be
014 51 95 00

Kantoor S|P - Grobbendonk

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan