icon phone
Kantoor S|P - Geel
Kantoor S|P - Geel

Kantoor S|P - Geel

Stef Proost Immobiliën bvba

Fehrenbachstraat 53, 2440 Geel

014 59 10 20 info@immosp.be

Openingsuren

Maandag: 9h - 12h30 14h - 18h
Dinsdag: 9h - 12h30 14h - 18h
Woensdag: 9h - 12h30 14h - 18h
Donderdag: 9h - 12h30 14h - 18h
Vrijdag: 9h - 12h30 14h - 18h
Zaterdag: op afspraak
andere uren steeds mogelijk op afspraak

Sofie Proost

Sofie Proost

Verantwoordelijke Beheer

sofie@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Niels Van Kerckhoven

Niels Van Kerckhoven

Stagiair Verkoop

niels@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Philippe Massant

Philippe Massant

Verantwoordelijke Verkoop

philippe@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Kantoor S|P - Westerlo

Vincent Delwaide

Vincent Delwaide

Bestuurder

vincent@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Kantoor S|P - Westerlo

Kelly Daems

Kelly Daems

Verantwoordelijke Verhuur/Verkoop

kelly@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Marie Kemps

Marie Kemps

Verantwoordelijke Beheer/Verhuur

marie@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Loes Deckx

Loes Deckx

Verantwoordelijke Verhuur

loes@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Laurens Kuypers

Laurens Kuypers

Bestuurder

laurens@immosp.be 014 59 10 20

Kantoor S|P - Antwerpen

Kantoor S|P - Grobbendonk

Kantoor S|P - Westerlo

Kantoor S|P - Geel

x

x

014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Kantoor S|P - Geel

x

x

014 59 10 20

Kantoor S|P - Geel

Kantoor S|P - Geel

Geluksbrengers 'Pablo' & 'Renée'

Geluksbrengers 'Pablo' & 'Renée'

Verantwoordelijken Geluksbeleving

Kantoor S|P - Westerlo

Kantoor S|P - Antwerpen

Kantoor S|P - Grobbendonk

Kantoor S|P - Geel

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan